روانشناسی خلق ثروت

روانشناسی خلق ثروت

چکیده :

روانشناسی خلق ثروت، در حکم<<ورودی های مناسب برای ذهن>> جهت ایجاد باورهای ثروت آفرین!

با دوره روانشناسی ثروت میتوانید هم دوره رمز و رازهای نا گفته فکر من و روانشناسی خلق ثروت رو داشته باشید .

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

روانشناسی خلق ثروت، در حکم (ورودی های مناسب برای ذهن) جهت ایجاد باورهای ثروت آفرین!

این دوره شما را تبدیل به بهترین مربی درباره (نحوه رسیدن به استقلال مالی) می نماید زیرا به شما راه شناسایی باورهای محدود کننده و چگونگی تغییر آنها را می آموزد. زیرا به شما نحوه کنترل ورودی های ذهن را می آموزد تا بدین وسیله، باورهای قدرتمند کننده ای بسازید.

به خاطر استفاده از آموزش های این دوره، فرمولی یاد می‌گیرید که به شما می‌گوید: (چگونه خود را بهتر بشناسید)، چگونه با توجه به نتایج زندگی تان، (باورهای محدود کننده را شناسایی و تغییر دهید).

(درک فرمول و قوانین ثروت) که نتیجه استفاده از آموزش های این دوره است، شما را درباره آینده مالی تان به آرامش می رساند. یعنی حتی اگر به خاطر یک سری باورهای محدود کننده(به خاطر داشته باش که باورهای ما یک شبه اصلاح نمی شوند) با ناخواسته ای مواجه شوید، نمی ترسید زیرا به خاطر درک فرمول و قوانین ثروت، سریعاً به رفتار خود رجوع و ریشه‌ی آن نوع رفتار را در باورهایت شناسایی می‌کنید.

یعنی، پس از تکرار این آموزش ها به اندازه کافی، این قوانین آنقدر در وجودتان ریشه می دواند و جزئی از باورها و ایمانتان می گردد، که به راحتی می پذیرید که، باید دلیل هر اتفاق را فقط در باورهای خودتان جستجو نموده، آنها را یافته و سپس با تغییر آنها، نتیجه را به صورت ریشه ای و ماندگار، تغییر دهید.

زیرا قانون را می‌دانید و اگر نتیجه راضی کننده نباشد، سریعاً باورهای مانع را شناسایی و ازآنجا که راه تغییر باورها را آموخته اید، شروع به تغییر باورهای محدود کننده و ایجاد باورهای قدرتمند کننده درباره آن موضوع می نمایید.

این همان نقطه عطفی است که شما را از بدنه اکثریت جامعه جدا و وارد مدارهایی می کند که 1% مردم جهان(افراد موفق جهان) در آن مدارها هستند.

فقط با تکرار آموزش های جلسات این دوره، می‌توانید هر بار به نتایج بیشتر و بزرگتری برسید. زیرا آموزش های این دوره، دقیقاً همان ورودی های مناسبی است که باید ذهن شما با آن احاطه و تغذیه شود تا باورهای قدرتمند کننده جدیدتان، تقویت گردد.

باورهای قدرتمند کننده جدید، ذهن را به شیوه صحیح برنامه ریزی نموده و برنامه ذهنی جدید، شما از شرایط قبلی جدا و وارد مدار بالاتری می نماید که در آنجا ایده ها، الهامات، موقعیت ها و فرصت هایی شما را احاطه می کند که موجب تغییر وضعیت مالی تان می شود.

به اندازه ای که با تمرکز بر مطالب این دوره، متعهد به کنترل ورودی های ذهنتان می شوید، به اندازه ای که رفتار خود را منطبق بر مطالب این دوره می نمایید، به همان اندازه نیر بذر باورهای قدرتمند کننده جدید در ذهن تان کاشته می شود.

سپس، به اندازه ای که با تکرار دوباره ی این مطالب و اجرای آنها، خود را در این مسیر نگه می دارید، ریشه های آن بذر عمیق تر شده و ثمر دادن را آغاز می کند. یعنی به اندازه ای که این بذر به کمک ورودی های جدید(مطالب این دوره) تغذیه می شود، هر بار شما را وارد مدارهای بالاتری می نماید که در آن مدارها، وضعیت مالی با کیفیت تر و بهتری وجود دارد.

ثروت، نه فقط کیفیت زندگی شما را بهتر می سازد، بلکه کیفیت زندگی اطرافیان را نیز افزایش داده و نسل ارزشمندتری از شما می سازد. زیرا به خاطر رسیدن به استقلال مالی، قادر به تأمین امکانات بهتر برای همسر، فرزندان، کارمندان و عزیزان تان خواهدی بود

بنابراین، نه تنها خودتان رشد می کنید، بلکه با ثروتمند شدن، موجب رشد جهان نیز می شوید.

به همین دلیل، ثروتمند شدن معنوی ترین کار دنیاست.

خرید محصول روانشناسی خلق ثروت

نکته: خرید دانلودی این محصول بهترین انتخاب برای شما می باشد زیرا:
1. قیمت آن به نسبت خرید پستی ارزان تر است
2. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
3. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد و لازم نیست منتظر باشید تا 2 روز آینده از طریق پست به دستتان برسد.
4. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


نظرات كاربران

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.